В центрі Вінниці відкриють додатковий дитсадок

З першого вересня наступного року у Вінниці планують «запустити» ще один дитсадок. Точніше, мова йде про реконструкцію існуючого дитсадка №19, який останні роки частково використовувався школою-гімназію №1, для навчання учнів молодших класів.

В зв’язку з запланованою реорганізацію першої школи, дитсадок словами заступника міського голови Валентини Балицької, знову можна буде використовувати за прямим призначенням.

- За попередніми підрахунками, тут можна створити 300 місць для дітей, - каже вона. – Зараз, ми будемо готувати проектно-кошторисну документацію, щоб визначити суму коштів, необхідних для його ремонту і передбачити ці витрати при формуванні бюджету на наступний рік. Сподіваємось, що до першого вересня, наступного року, ремонтні роботи вдасться завершити. Це дуже важливе питання, адже ми маємо проблему з місцями в дошкільні навчальні заклади саме в центрі міста.

Всього по місту черга в дитячі садочки складає близько 750 дітей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов