У Вінниці 25 школа стане початковою. Сюди перейдуть діти першої та 10 шкіл

За кілька тижнів до початку нового навчального року мерія вирішила «перекроїти» шкільну освіту міста. Уже з першого вересня цього року Вінницю чекає реорганізація трьох шкіл.

25 школа (Келецька, 28) перетворюється в спеціалізовану початкову з поглибленим вивченням іноземних мов. Сюди перейдуть на навчання учні початкових класів з школи гімназії №1 (Маліновського, 7) та загальноосвітньої школи №10 (Стахурського, 22).

Натомість старші класи з 25 школи, разом з своїми викладачами перейдуть в 10 школу.

Про це повідомив сьогодні, 15 серпня, під час прес-конференції, директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк. За його словами, сьогодні ж це рішення має розглянути виконавчий комітет міськради, а згодом, 23 серпня, і сесія міськради.

- Це рішення виважене і дасть нам можливість вирішити кілька проблем, - каже заступник міського голови Валентина Балицька. – По-перше, в такий спосіб близько тисячі дітей, які раніше ходили на другу зміну (всього в другу зміну навчалось 6,9 тисяч дітей), зможуть навчатися в першу, яка є значно комфортнішою для них. По-друге, діти зможуть навчатися в своїй віковій групі. І нарешті, що також дуже важливо, за рахунок того, що звільняється приміщення 19 дитсадочка, яке перша школа частково використовувала для занять початкових класів, ми отримаємо новий дитсадок в центрі міста, де, до речі, найбільша проблема з дитсадками, приблизно на 300 місць.

Як кажуть в мерії, саме ці школи були вибрані для реорганізації, зважаючи на їх завантаженість. Так, при плановій потужності першої школи в 1100 дітей, в ній навчалося – 1800, натомість в десятій школі при потужності 1568 учнів навчалося 623 дитини, а в 25-й при можливості прийняти 1176 дітей – навчалося 476.

Також, за словами, Володимира Буняка, зважаючи на позицію міністра освіти і наявність ще близько шести тисяч дітей, які з першого вересня продовжать навчатися в другу зміну, не виключено, що в наступні роки під реорганізацію потраплять ще кілька шкіл. Які саме він поки що не називає, зазначаючи, що для цього потрібно буде проаналізувати укомплектованість шкіл з початком нового навчального року.

Тим часом, на сьогоднішній день самими завантаженими залишаються 6,18 та 23 школи, а найменш – 15,21 та 14.

Новим директором 25 школи назначається Нечипорук Олена Миколаївна – колишній заступник директора з виховної роботи школи №1, а директор 25 школи Валерій Дяк переходить на викладацьку роботу. Останній, поки що від коментарів утримався.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов