
17:00, 21 серпня 2023 р.
Росія програє в цій війні, заявив Президент України під час виступу в Данії

Президент Володимир Зеленський під час виступу перед представниками громадськості України та Королівства Данія висловив упевненість у тому, що Росія програє у війні. Глава держави також зауважив, що окрім значення поразки РФ, є ще важливість того, що разом із Данією та іншими союзниками Україна доводить: життя має значення, люди мають значення, свобода має значення, Європа має значення, повідомляє FREEДОМ.
“Сьогодні ми впевнені: Росія програє в цій війні. Але це не єдине. Головне, що ми доведемо своєю підтримкою, що ми доводимо своєю співпрацею, що ви доводите своєю підтримкою України. Разом ми доводимо, що життя має значення, що люди мають значення, свобода має значення, Європа має значення. Це буде закарбовано в історії”, — заявив Зеленський.
Президент України наголосив: правда на боці України.
“Думаю, що ви всі знаєте, коли відбудеться ця мить — це буде спільна перемога демократії, нашої свободи, наших народів. Дуже дякую за вашу підтримку, і після перемоги я приїду до вас”, — сказав він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Концерт Макса Барських у Вінниці – шоу “Зорепад”
Новини компаній
17:00
1 липня
Жінки все активніше грають в онлайн-ігри: тренд 2025 року
Новини компаній
17:00
30 червня
16:48
30 червня
11:00
30 червня
ТОП новини
Оголошення
16:40, 19 червня
1 783
16:14, 26 червня
13:14, Вчора
1
09:48, 19 червня
12
live comments feed...