• Головна
  • В місті здійснюють перевірку готовності будинків до опалювального періоду
16:00, 25 серпня

В місті здійснюють перевірку готовності будинків до опалювального періоду

В місті здійснюють перевірку готовності будинків до опалювального періоду

Працівники "Вінницяміськтеплоенерго" кожного дня докладають великих зусиль для підготовки всього теплового комплексу міста. Тепловики ремонтують та технічно обслуговують котельні, теплові камери, центральні та індивідуальні теплові пункти, проводять заміну тепломереж. Проте належна та якісна підготовка залежить також і від мешканців багатоквартирних будинків. Тому інженери відділу з контролю якості теплової енергії КП "Вінницяміськтеплоенерго" проводять обстеження житлового фонду своїх споживачів, повідомляє портал ВітаТБ.

Завдяки цим перевіркам фахівці підприємства визначають проблемні місця у внутрішньобудинкових системах теплопостачання. Далі за їх результатами складається Акт-вимога, у якому прописаний перелік заходів, що необхідно виконати, щоб отримати Акт готовності будинку до опалювального сезону. Його потрібно отримати до 15 вересня.

Фахівці "Вінницяміськтеплоенерго" зазначають, що більшість скарг споживачів щодо отримання неякісних послуг напряму пов’язані з проблемами у внутрішньобудинкових системах. Перелік будинків, які обстежують фахівці, формується на основі заявок від управляючих компаній та ОСББ.

Тепловики підкреслюють, що у межах цієї підготовки слід виконати ряд заходів, проте найбільш важливими є:

  • виконати ревізію та встановити розрахункові сопла на елеваторних вузлах та звужувальні пристрої (дросельні діафрагми) на вводах систем теплоспоживання;
  • провести гідропневматичне промивання всієї системи теплоспоживання водопровідною водою до повного освітлення протитечією;
  • виконати гідравлічні випробування систем теплоспоживання;
  • відремонтувати або, у разі необхідності, замінити непрацюючу запірну арматуру;
  • відновити ізоляцію на розподільчих трубопроводах систем постачання теплової енергії та гарячої води;
  • перевірити та відновити герметизацію інженерних вводів.

У департаменті міського господарства закликають громадян серйозно віднестись до цього та зробити свій вклад у підготовку до опалювального періоду 2023-2024 рр.

Працівники "Вінницяміськтеплоенерго" докладають неабияких зусиль для того, щоб підготувати наше місто до холодів. Також важливо, щоб і вінничани доєднались до цієї підготовки. Тому ми закликаємо голів ОСББ та управляючі компанії здійснити ці заходи, оскільки, згідно із Законом України "Про житлово-комунальні послуги", саме на них лежить відповідальність за обслуговування внутрішньобудинкових систем відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків, - зазначає директор департаменту міського господарства Роман Фурман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалювальний сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...