Вінничанка Юля Пандіна малює картини просто на стінах

Юлія Пандіна в дитинстві займалась у художній школі. Вона знала, що неодмінно присвятить своє життя мистецтву. Після школи, аби розвивати свої творчі здібності, вступила до Педуніверситету на факультет декоративно-прикладного мистецтва, . Юля практикує художній розпис стін, прикрашає своїми розписами оселі.

- Працюємо разом з подругою. Для нас ця робота не важка. Достатньо мати всі інструменти, фарби та терпіння, щоб промальовувати всі деталі, - розповідає Юлія. - Не так важко малювати, як стояти або сидіти на ногах, малюючи. А ще цікавіше стояти на столі.

Авторський задум художниць спочатку налякав замовницю.

- Півстіни було зеленого кольору, а інша половина синього, - говорить дівчина. -  Це був лише початок нашої великої та кропіткої роботи. Потім, звісно, вона заспокоїлася. Адже малюнок почав проявлятись, проглядалися дерева, хвильки. Робили фон звичайними губками для посуду, а потім вже все промальовували пензлями.

Свій шедевр на стіні дівчата створили за п’ять днів.

Юлія Пандіна, як справжня творча особистість, вміє не лише малювати. Вона може пишатися ще одним оригінальним умінням – вишивкою стрічками.

- Це надзвичайно цікавий вид мистецтва, оскільки виходить об’ємна картина, яка створюється нанизуванням стрічок на тканину, - розповідає вінничанка. - Можна нимии вишивати, як вишивають нитками, прошиваючи тканину. А можна просто окремі елементи пришивати.

За допомогою вишивки стрічками можна створити справжні об’ємні квіти, створити геніальне з простого.

- Вперше я побачила таку техніку на виставці, коли навчалася в університеті, і мене вона дуже зацікавила, - каже Юлія. - Потім нам на парах показали основні елементи, які можна використовувати. Але я бажала більшого, шукала різноманітні уроки в інтернеті і так вчилася. Писала на цю тему курсову, для якої і виконала свою першу роботу. Її, як перше кохання, я ніколи не забуду.  Вишивала великі троянди стрічками, і метелика хрестиком.

Юлія перетворила свій талант на бізнес.

- Я роблю картини на замовлення. Це гарний та оригінальний подарунок для свята, - розповідає дівчина. - Одна картина виконується десь 5-7 днів. Все залежить від зайнятості і об’єму роботи. Обожнюю вишивати польові квіти. Намагаюся використовувати не тільки стрічки, а й клаптики тканини, нитки, намистини, бісер. Коли картина вже готова, я фарбами для батику додаю відтінки на пелюстках та листках, а також використовую контури для промальовування деталей.

картины1
картины2
картины3
картины4
картины5
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов