Вінниця має стати ще «прозорішою» - за 198 тисяч євро

19 серпня ВМР, Представництво ЄС та Подільська агенція регіонального розвитку провели прес-конференцію, під час якої обговорювали проект «Українське прозоре місто: пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг».

Проект, який має зробити Вінницю ще «прозорішою», стартував у червні цього року. Його розробили ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з фахівцями Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради та підтримало Представництво ЄС в Україні. Вінниця першою серед українських міст візьметься за реалізацію прозорості. А потім поділиться своїм досвідом з Луцьком, Івано-Франківським та Миколаєвом.

Проект повинен значно покращити якість надання адміністративних послуг у нашому місті. Різниця між існуючою моделлю і тією, що планують ввести – у збільшенні сервісів. Саме за допомогою цих сервісів будь-хто охочий зможе отримати інформацію про те, як працює міська рада. Найважливішою є технічна частина проекту, яка передбачає пристосування електронної бази до смартфонів, андроїдів та планшетів. Планують створити щось на зразок електронної черги до дитячих садочків, приміром, базу даних комунальних ресурсів.

Учасники прес-конференії наголосили на тому, що за рівнем прозорості Вінниця випереджає навіть деякі європейські міста. А наслідувати ми будемо приклад словацького міста Мартін, яке може похизуватись чи не найкращою практикою електронного урядування. Проект планують реалізувати у два етапи. Перший етап триватиме всього півроку: за цей час буде створено, протестовано та впроваджено модель Прозорого міста у Вінниці. А під час другого етапу, на який відведено півтора роки, Вінниця поширюватиме свій досвід у інших містах України. На реалізацію всіх етапів проекту планують витратити 198 тисяч євро.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов