Батьки та учні 25-ї та 1-ї шкіл пікетували вінницьку мерію з вимогами зупинити реорганізацію

Більше сотні батьків та учнів 25 та першої школи прийшли сьогодні, 19 серпня, під стіни міської ради.

Плакатами «Залишіть школу дітям», «Ми хочемо вчитися в рідній школі», «Ми любимо свою школу», «Зміни мають бути на краще, а не навпаки» та іншими присутні хотіли показати, що вони виступають категорично проти реорганізації їх шкіл.

Люди переконують -  якщо міська рада, не піде їм назустріч – першого вересня вони приведуть своїх дітей вчитися не в школи, а в міськвиконком.

- Це незаконне переміщення дітей, нашої думки про яке нас ніхто не запитав, і тільки через це цей процес є незаконним, - каже батько учениці першої школи Віталій Лукіянчук. - В п’ятницю нам принесли папірці про те, що ми згодні на переведення дітей. Жодного іншого попередження не було. Всі батьки з певних причин обирали певну школу для своїх дітей. Це рівень освіти, близькість до будинку, тощо. Ми три роки провчилися в першій школі, вкладали величезні гроші в її розвиток, а тепер що?

- Чиновники думали, якщо все зроблять так швидко – ми все стерпимо, бо не захочемо псувати свято першого вересня своїм дітям, але цього не буде, - каже інша мама Наталія Сентемон. Ми в ті школи куди нас примусово відправляють – не підемо. Ми будемо стояти тут і тут будемо «вчитися».

Після годинного пікету, до батьків та учнів вийшли міський голова, заступники та директор департаменту освіти. Проте після ще більше годинних переговорів, ні батьки ні міськвиконкомів ці своїх думок не змінили.

Батьки домовилися, що акція протесту продовжиться сьогодні о 18.30, в дворі першої школи, де батьки мають розробити план своїх подальших дій.

1155429
1155430
1155431
1155432
1155435
1155434
1155436
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов