Вінничанки, які постраждалі від торгівлі людьми, отримали близько … тисячі гривень компенсації

З минулого року українці, які стали жертвами торгівлі людьми, можуть розраховувати на відповідний офіційний статус. Теоретично, він дає право, на медичну, юридичну та психологічну допомогу протягом двох років. Проте практично, його отримують не усі, а навіть ті, хто збере усі документи, пройде всі допити в міліції, в результаті отримують тільки по тисячі гривень одноразової допомоги.

Про це сьогодні, 16 серпня, на прес-конференції повідомила голова громадської організації «Джерело надії» Алла Студійко. За її словами, з шести заявок, які подавали вінничани, на присвоєння статусу потерпілих внаслідок торгівлі людьми, позитивно вирішилося питання тільки в двох випадках.

- Ще двоє претендентів будуть подавати документи повторно, іншим – відмовлено, - каже вона. – По Україні, до Міністерства соцполітики було подано 72 заявки, з яких, станом, на перше червня, задовольнили тільки 29. Всього за шість років роботи нашої організації, до нас звернулося більше 300 жителів Вінниці та області, яких оманювали при працевлаштуванні, як в Україні так і за кордоном.

Дві дівчини, які все-таки отримали, відповідний статус, отримали по 1200 та 840 гривень одноразової допомоги.

- Обидві – перебували в складних життєвих умовах і довірилися іншим людям, щоб покращити своє фінансове становище, - каже Алла Студілко. – Одну дівчину, яка сама виховує дитину, обманув її же знайомий, обіцяючи роботу офіціанткою в Харківській області. Натомість дівчина опинилася в Росії. Тут її, після того як вона відмовилась жебракувати жорсткого побили і три дні не давали їсти. Іншу – завдяки роботі наших правоохоронців, звільнили на кордоні з Польщею. Дівчину відправляли в сексуальне рабство.

Вінничани, які планують виїхати на працевлаштування закордон чи уже стали жертвами обману, можуть звернутися за телефоном: 69-03-10.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов