В торгівельній війні з Україною збитків зазнають російські компанії

Сьогодні, 19 серпня, митні служби Росії та України спробують відновити торгівлю між країнами. По даним Forbes.ua, збитків зазнали не тільки українські компанії, а й російські.

По-перше, українські компанії у 90 % випадків, підписують контракт на перевезення товарів тільки до кордону. Про це повідомив глава українського представництва російського оператора залізничних перевезень Евросиб Євген Балашов. Отже, основні проблеми виникли не в українського відправника, а у російської компанії одержувача.

По-друге, як зазначає глава логістичної компанії Укртіртранс Олексій Романюк, вісім з десяти вагонів, що перевозять українські товари належать російським компаніям.

По-третє, російському бізнесу не вистачає української сировини. Це може сповільнити цілий ряд галузей. Наприклад, російському будівництву не вистачатиме українського щебеню. Як розповів Олексій Романюк, без українського щебеню все російське будівництво зупиниться. Він зазначив, що постачальники з Карелії завозять щебінь лише у північну частину Росії. Тоді як українські компанії возять щебінь у Москву та у південну частину Росії. 

Як зазначив гендиректор Стальканат-Силур Сергій Лавриненко, в перспективі проблеми в українських компаній  все ж таки виникнуть. Так як російським компаніям просто набридне вирішувати проблеми, які виникають на митниці і вони почнуть шукати нових постачальників. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов