Головний ДАІ-шник Вінниччини «нагримав» на хмільницьких «автодорівців» (ФОТО)

19 серпня начальник Управління ДАІ Вінницької області полковник міліції Павло Солоненко, провів особистий прийом громадян у Хмільницькому міськвідділі міліції. Приїхав він як куратор району від керівництва УМВС України у Вінницькій області.

Про це повідомляє служба профілактичної роботи управління ДАІ УМВС України у Вінницькій області.

На прийом до Павла Солоненка записалося близько десяти місцевих мешканців. А представників місцевої влади, які відповідають за стан доріг, він запросив особисто.

«Мене вразило, як можна бути таким байдужим, - висказав Павло Солоненко керівникові «Хмільникавтодору» Сергію Мережко та начальнику комунального господарства Хмільника Сергію Полонському, - Я вже не кажу про ліквідацію ямковостей на дільниці дороги, яка веде із села Широка Гребля до районного центру. Розумію ваші фінансові труднощі. Але там встановлені іржаві дорожні знаки, замість люків на дорогах гілля, а сама дорога уся в хвилях. Щоб навести порядок не потрібно багато коштів. Треба просто бути хазяїном і ставитися відповідально до своїх обов’язків.»

Щоб виправити цю ситуацію начальник обласної ДАІ вирішив провести найближчим часом із представниками усіх дорожніх служб району робочу нараду і, незважаючи на нестачу коштів, знайти можливість полагодити дороги у місті та в районі.

Інші питання, які почув від громадян цього дня Павло Дмитрович, стосувалися якості надання послуг на ринку пасажироперевезень, введення найближчим часом утилізаційного збору на транспортні засоби та пропонувалося поновити проведення техогляду автомобілів.

Поспілкуватися із начальником обласної ДАІ забажали і місцеві представники засобів масової інформації із Хмільницького радіо та газети «Я та місто». Їх питання стосувалися наведення порядку на дорогах, зокрема, робота з неповнолітніми скутеристами та поновлення розміток біля навчальних закладів напередодні нового навчального року.

«Метою мого приїзду до Хмільника було поспілкуватися із населенням та виявити проблемні моменти у роботі місцевих правоохоронців, - розповів Павло Солоненко,- Ніяких скарг на їхню роботу із населенням я не почув. В основному людей цікавили питання безпеки на дорогах, зокрема, їх стан. Були і приватні питання, відповідь на які громадяни хотіли почути безпосередньо від керівництва ДАІ».

1
2
3
34
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов