• Головна
  • Підприємцям Вінниччини розповіли, як зменшити витрати на енергоресурси
Новини компаній
17:09, 2 жовтня

Підприємцям Вінниччини розповіли, як зменшити витрати на енергоресурси

Новини компаній
Підприємцям Вінниччини розповіли, як зменшити витрати на енергоресурси , фото-1

Кожен бізнес може сплачувати менше за електроенергію та газ і спрямовувати зекономлені кошти на розвиток компанії. Що для цього потрібно – під час зустрічі підприємцям Вінниччини розповіли генеральний директор YASNO Сергій Коваленко та директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

Зменшення витрат на енергоресурси можна досягти, поєднавши комплексний підхід до енергоефективності та співпрацю з надійним постачальником послуг.

  • Вибір електропостачальника

Сьогодні кожне підприємство може обирати, в кого купувати електроенергію. Бізнес має можливість перейти до постачальника, який пропонує більш вигідну ціну та кращі умови оплати. Це дозволить суттєво заощаджувати кошти на оплаті рахунків.

Експерти радять при виборі електропостачальника звертати увагу на його досвід та надійність, якість сервісу, наявність додаткових послуг (наприклад, крім електроенергії постачання ще й газу) та, звичайно, прозорість ціноутворення.

«Сьогодні понад 80 тис. бізнесів по всій Україні купують електроенергію в YASNO. Це і великі промислові виробництва, і бюджетні установи, і дрібні ФОП. Спеціально для малого та середнього бізнесу ми запустили новий продукт - декілька тарифних планів з фіксованою ціною. Бізнес може обрати той, що буде найбільш зручним за термінами оплати. Перейти на фіксований тариф від YASNO можна за 5 хвилин просто зі смартфону», - зазначив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

  • Впровадження енергоефективних заходів

Отримати ще більшу економію можна за рахунок енергоефективної модернізації. Бізнес може реалізувати її за власні кошти, через залучення кредитів чи інвестицій енергосервісної компанії.

«Якщо фінансові ресурси підприємства обмежені, оптимальним рішенням буде саме механізм енергосервісу. Компанія, що надає такі послуги, за власний кошт виконає енергоефективний проєкт «під ключ»: проведе енергоаудит, закупить обладнання, змонтує та введе його в експлуатацію. В результаті цього підприємство матиме певну економію на оплаті енергоресурсів. І саме з цих зекономлених коштів енергосервісна компанія отримає оплату за свої послуги. Після завершення контракту усе обладнання залишиться підприємству і воно продовжуватиме заощаджувати», - розповів директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

За досвідом енергосервісної компанії YASNO Efficiency, яка виконала вже понад 100 проєктів, економія ресурсів може складати від 25% до 90%. Загалом у 2022 році підприємства-замовники зменшили споживання електроенергії на 68,5 млн кВтгод та газу на 1,4 млн м³.

Послуга енергосервісу буде доцільна переважно для промислових підприємств. Що стосується малого та середнього бізнесу, то зменшити витрати на енергоресурси він може завдяки оптимізації процесів. Скорочення робочих площ, відмова від цілодобового підсвічування вивісок, встановлення LED-ламп, навчання персоналу раціональному споживанню – усе це у комплексі допоможе зменшити витрати до 30%.

Отримати детальну консультацію щодо зміни постачальника та впровадження енергоефективних заходів підприємці Вінниччини можуть в енергоофісі YASNO за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, буд 1. IT-парк M9, або за телефоном 050 456 06 31.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#YASNO #електропостачальник #Ясно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...