• Головна
  • У центрі реабілітації "Гармонія" м.Вінниця впроваджують новий напрям терапії – хібукі-терапію
14:49, 3 жовтня

У центрі реабілітації "Гармонія" м.Вінниця впроваджують новий напрям терапії – хібукі-терапію

У центрі реабілітації "Гармонія" м.Вінниця впроваджують новий напрям терапії – хібукі-терапію

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, хібукі (з івр. "обійми") - це ізраїльська методика подолання психологічної травми внаслідок війни у дітей та молодших підлітків. Ізраїльська психологиня Дафна Шарон Максімов розробила цей вид терапії та адаптувала його під українські реалії. Саме у ізраїльської фахівчині пройшли навчання психологи Центру реабілітації "Гармонія" Марія Кулик та Микола Чорнобривенко, повідомляє інтернет-ресурс "Місто над Бугом". 

Під час занять психологи використовують м’яку іграшку – песика з сумними очима і з довгими лапами, яка обіймає дитину за плечі. Концепція іграшки в тому, щоб викликати співчуття до іграшки та емоційну близькість з нею у дитини.

"Важливо, що магію психотерапії робить не іграшка, це лише інструмент. Психолог поступово і дуже дбайливо налагоджує контакт дитини з собачкою. Ми розповідаємо історії, що Хібукі приїхав з далекого міста, намагаючись провести аналогії з життям маленького пацієнта. Звертаємо увагу на іграшку, намагаючись зацікавити дитину, викликати у неї емоції", - розповідає психологиня Центру реабілітації Марія Кулик.

Хібукі-терапія показує високу ефективність в роботі з дітьми та молодшими підлітками, які пережили психологічну травму війни, труднощі адаптації в новому колективі, при переїздах. Ця методика вважається короткостроковою і триває від 6 до 10 зустрічей. Вони проходять як у індивідуальному, так і в  груповому форматах.

Наразі у Центрі реабілітації «Гармонія» вже є іграшки хібукі. Тож психологи очікують на маленьких пацієнтів. Звернутися можна за телефоном (0432) 507 - 504 або за адресою м. Вінниця, вул. Винниченка, 5.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...