Вінничани побачать новий напрямок стріт-арту – відео-світлові проекції

В останній вечір літа у Вінниці на фасаді будинку колишньої міської Думи з’являться проекції  спільних малюнків 10 українських художників. Організатори мистецького заходу запрошують всіх бажаючих стати учасниками конкурсу, переможці якого і створять світлові малюнки з допомогою сучасних технологій.

Медіа Арт Лаб Київ за спонсорської підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» продовжує проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство". З-поміж різних міст України було обрано Вінницю. Де 31 серпня о 21 годині на Майдані Незалежності представники українського мистецького середовища покажуть, як можна змінити звичний вигляд міста за допомогою відео-світлових проекцій, створених на фасадах будинків. Співорганізатором цього мистецького заходу є Вінницька міська рада.

В рамках проекту у Вінниці пройде «продакшен воркшоп» із світлового малюнку і живопису та публічна презентація новостворених проектів українських учасників в публічному просторі.  Створення малюнків з допомогою найсучасніших технологій і проектування їх на будинки є одним із напрямків стріт-арту. Викладачем воркшопу та керівником презентації буде австрієць Маттіас Фріц, який спеціально для цього приїде до Вінниці. Він продемонструє можливості програми Tagtool та навчить учасників проекту її користуванню.  В результаті буде підготовлено спільну  презентацію проектів учасників, а саме створення світлового живопису у реальному часі на фасаді будинку.

Керівник ГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк, який теж буде брати участь у проекті, описує цей напрямок мистецтва так: «Художник створює об’єкт не пензликом, а в електронному вигляді, і потім проектує його на стіну. Це дає можливість робити стріт-арти, не торкаючи стін, адже є історичні будівлі, на яких неможливо малювати, а якщо зробити малюнок в електронному вигляді і спроектувати, то ми не порушуємо історичну складову будинку, не втручаємось фізично в архітектуру будівлі. До того ж, якщо громадськості не подобається малюнок, то натисканням однієї кнопки зображення можна забрати».

До участі у конкурсі запрошуються українські художники, дизайнери, ілюстратори, графіті-художники, графіки,  студенти, які мають інтерес, бажання й амбіції працювати у напрямку візуальної культури та мистецтва новітніх технологій.  Заповнену аплікаційну форму з темою (subject) «TAGTOOL workshop»  необхідно надіслати на адресу mediaartlab@gmail.com до 20 серпня. Інформацію про відібраних 10 учасників буде оголошено 25 серпня. Аплікаційну форму можна взяти за посиланням:  http://www.sendspace.com/file/eymkvr.

«Ми хочемо розвивати це візуальне мистецтво у Вінниці, - каже директор департаменту культури Ірина Френкель. -  До того ж, усі бажаючі матимуть можливість під кінець самостійно створювати картини на стіні за допомогою мультимедійних технологій. Це буде цікаво і інтерактивно».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов