Міндоходівці Вінниччини викрили 50-мільйонних ухилянтів від сплати податків, що діяли під маркою благодійності

Як повідомила заступник начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Марія Кисельова, організація «М» діє на теренах України не один рік. За реєстраційними документами – це неприбуткова організація. Підставою для сумнівів щодо її статутної діяльності та проведення позапланової перевірки стало отримання податкової інформації виявлених фактів, що свідчили про можливість порушення цим суб’єктом господарювання податкового, валютного та іншого законодавства. За попередніми розрахунками йшлося про ухилення „М” від сплати податків на загальну суму 37,5 млн. грн.

Всі припущення фахівців підрозділів Міндоходів Вінниччини підтвердились у ході проведення перевірки. Встановлено, що суб’єктом господарювання „М”, до складу якого належать понад три десятки підприємства, свого часу були отримані, у якості гуманітарної допомоги, певні товарно-матеріальні цінності. За такого призначення вони звільнялися від оподаткування. Утім, через деякий час ці ТМЦ були використані не за цільовим призначенням, а значить стали доходом для підприємств групи „М”. Незважаючи на таку норму законодавства, 22 підприємства цієї групи необхідні податкові платежі не нараховували та не сплачували. А решта – спільними зусиллями спромоглися нарахували аж 4 тис. грн. податків.

Як зазначає Марія Кисельова, і цього разу народна мудрість з приводу того, що шила в мішку не заховаєш, знайшла своє підтвердження. За результатами перевірки організації "М” нараховано до сплати в бюджет 46,9 млн. грн., з них 25,9 млн.грн. – податку на прибуток та 21 млн.грн. – ПДВ.

Заступник обласного керівника Міндоходів наголошує, що вінницькі підрозділи податкового та митного аудиту і надалі докладатимуть максимум зусиль для зменшення кількості перевірок сумлінних представників бізнесу регіону. Разом із тим, займатимуть жорстку позицію по відношенню до тих, хто задля ухилення від оподаткування або мінімізації податкових платежів буде використовувати у своїй діяльності різноманітні способи та схеми.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов