• Головна
  • Відгук на контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака
12:02, 9 жовтня

Відгук на контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака

Відгук на контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака

Веблітература та блогерство набирає обертів в сучасному економічному просторі. Про це свідчить поява наукових досліджень інтердисциплінарного характеру - на межі літератури та економіки.

Цікавим з позиції літературно-економічного наповнення є контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака.

Євгеній Литвак - автор письменницького блогу, в якому можна знайти контент тематично, пов'язаний з літературною діяльністю. З економічної точки зору традиційна літературна діяльність є регламентованою та вивченою з різних позицій. Проте, загальновідомо, що облік і оподаткування, а також контент-маркетинг та інші комерційні аспекти діяльності блогера, як такого в чинній українській нормативно-правовій базі є питанням невирішеним. Саме з цієї позиції, контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака - це перспективний об'єкт наукових студій на предмет стратегій прибутку на доцільності оподаткування.

3 позиції читача художнього твору можна зазначити, що роман «Епоха слави і надії» являє собою актуальний та цікавий контент, який розрахований, як на масового, так і на професійного читача: автор висвітлює теми, які зацікавлять широку цільову аудиторію.

Таким чином, контент-роман «Епоха слави і надії» Євгенія Литвака є оригінальним і цікавим літературно-економічним об'єктом, що заслуговує на увагу читачів та науковців.

Рецензент: кандидат економічних наук, доцент, Вінницький Національний Аграрний Університет, Ірина Фурман

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...