• Головна
  • Дитяча стоматологія м. Вінниця, дитячий ортодонт, брекети елайнери: Виправлення Прикусу у Дітей та Дорослих
Новини компаній
13:30, 23 жовтня

Дитяча стоматологія м. Вінниця, дитячий ортодонт, брекети елайнери: Виправлення Прикусу у Дітей та Дорослих

Новини компаній

Ортодонтія - це медична галузь, яка займається виправленням неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Зазвичай патологія прикусу вважається естетичною проблемою, яка може вплинути на привабливість посмішки. Проте наслідки цієї проблеми глибше, ніж здається. Неправильний прикус збільшує навантаження на зуби під час жування, що з часом може призвести до пародонтиту, збільшеної рухомості зубів, болю в жувальних м’язах та навіть головного болю. Крім того, патологія прикусу може викликати косметичні проблеми, включаючи зміни профілю обличчя та викривлення зубних рядів.

В стоматологічній клініці "Ortovin" ми пропонуємо ортодонтичне лікування як для дітей, так і для дорослих. Наша головна мета - не лише створити привабливу посмішку, але і відновити повноцінну роботу зубощелепної системи та створити функціональний прикус. Кваліфікований лікар-ортодонт складає план лікування та підбирає необхідні апарати (елейнери, брекети, пластини), враховуючи вік пацієнта та характер патології, яку потрібно лікувати. Ви також отримаєте вичерпну інформацію щодо догляду за ортодонтичними апаратами.

Під час кожного візиту (зазвичай раз на 1-2 місяці) ми ретельно спостерігаємо не лише за ходом лікування, але і за загальним станом зубів та гігієною ротової порожнини.

Дитяча стоматологія м. Вінниця,  дитячий ортодонт, брекети елайнери: Виправлення Прикусу у Дітей та Дорослих, фото-1

Етапи Лікування Ортодонт Вінниця

Етап 1 – Стоматологічна Діагностика

При виправленні патологій прикусу ключовим етапом є діагностика, яка визначає план лікування. Діагностика проводиться безболісно і має на меті визначити причину проблеми та структури, в яких вона закладена. Це можуть бути зуби, зубні ряди, щелепи, суглоби та м'язи. Тільки після детальної діагностики лікар визначає тривалість лікування. Зазвичай виділяють дві основні фази лікування: активну та ретенційну.

Етап 2 – Активна Фаза Лікування

Активна фаза лікування передбачає носіння знімних (пластини, капи) та незнімних (брекетні системи) ортодонтичних апаратів. Ця фаза є основною в процесі лікування. Тип апарату та тривалість його носіння залежать від виду патології та віку пацієнта.

Етап 3 – Ретенційна Фаза Лікування

Ретенційна фаза настає після зняття брекетів чи пластинок. Завданням цієї фази є підтримання отриманого довготривалого результату. На цьому етапі використовуються ретенційні апарати, які можуть бути знімними або незнімними. Вибір правильного апарату та тривалість його носіння визначається тільки кваліфікованим лікарем-ортодонтом.

Брекети ціна Вінниця та Брекет-Системи

Наша клініка використовує саморегулюючі брекети, які дозволяють легше доглядати за зубами та запобігають карієсу. Вони потребують рідших візитів до лікаря-ортодонта та скорочують тривалість лікування. Перші результати від носіння брекетів зазвичай помітні вже через три місяці. Тривалість лікування брекетами індивідуально визначається лікарем-ортодонтом і становить у середньому близько півтора року.

Пластинка на Зуби

Для лікування прикусу у дітей, ми використовуємо знімні ортодонтичні апарати, відомі як пластинки на зуби. У деяких випадках пластинки також використовуються як підготовка до встановлення брекетів. Ортодонтичні пластинки використовуються для коригування форми зубних рядів, розширення піднебіння та виправлення викривлених зубів. Іноді пластинка використовується в якості ретейнера після лікування брекетами. Іноді лікар може рекомендувати лікування одночасно знімними та незнімними апаратами.

Широкий Спектр Послуг Стоматології в Вінниці

Наша стоматологічна клініка пропонує не тільки ортодонтію, але і інші послуги, що задовольнять ваші потреби у догляді за ротовою порожниною. Ми розуміємо, що клієнти можуть шукати різноманітні послуги, тому ми пропонуємо:

  • Дитяча стоматологія в Вінниці: Наші лікарі-ортодонти та дитячі стоматологи мають багатий досвід у роботі з маленькими пацієнтами. Вони створять комфортну та дружню атмосферу для вашої дитини.

  • Стоматологія в Вінниці за доступними цінами: Вартість стоматологічних послуг завжди є важливою частиною вибору клініки. Ми пропонуємо конкурентні ціни, які вас приємно здивують.

  • Брекети за вигідною ціною в Вінниці: Наші брекети допоможуть виправити неправильний прикус і отримати привабливу усмішку. Ви можете дізнатися більше про ціни на брекети в Вінниці в нашій клініці.

  • Ортодонт в Вінниці: Наша команда ортодонтів в Вінниці має великий досвід в роботі з пацієнтами різного віку. Вони допоможуть вам отримати правильний прикус і красиву усмішку.

  • Елайнери ціна: Для тих, хто шукає більш дискретний і зручний спосіб виправлення прикусу, ми пропонуємо елайнери за доступною ціною.

Ортодонт Вінниця "Ортовін"

Дитяча стоматологія Вінниця "Ortovin" - це сучасна стоматологічна клініка в самому серці Вінниці. Ми завжди відкриті для пацієнтів і готові надати кваліфіковану допомогу. Наші фахівці володіють найсучаснішими технологіями та постійно підвищують свою кваліфікацію.

Ціни, Які Вас Порадують

Одним із основних плюсів нашої клініки є доступні ціни на всі послуги. Ми розуміємо, наскільки важливо мати можливість отримати якісну стоматологічну допомогу за доступну ціну.

"Ortovin" краща стоматологічна клініка яка надає кращі стоматологічні послуги прагне забезпечити вам найкращий догляд за вашим прикусом та здоров'ям ротової порожнини в Вінниці. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання і надати якісну стоматологічну допомогу. Звертайтеся до нас за адресою ortovin.ua або телефонуйте за номером +380674311295. Наша команда стоматологів завжди готова допомогти вам досягти ідеальної усмішки та здоров'я зубів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитяча стоматологія вінниця #дитячий стоматолог вінниця #стоматолог вінниця #ортодонт вінниця #дитячий ортодонт вінниця #лікар ортодонт #ортодонт дитячий #елайнери #вініри ціна #брекети #вінниця ціна #брекети #брекети ціна вінниця #брекети вінниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...