Вінничан запрошують на виставку Володимира Козюка «Погляд у минуле»

27 серпня у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» заслужений художник України Володимир Козюк представить фотопроект «Вінничани: погляд у минуле». Виставку присвячено Дню міста Вінниці.

Проект «Вінничани: погляд у минуле» через старовинну світлину знайомить сучасного глядача з мешканцями нашого міста ХІХ – початку ХХ ст., а також з майстрами, що творили історію вінницького фотомистецтва. Так у Вінниці, зокрема, працювали П. Журавський, С. Накельський, С. Філяг, Г. Бам, В. Ставський, І. Гершенгорн, І. Гроссман, А. Куперман, М. Бржескій, І. Лебідь, А. Укіс, Г. Фомін.

Новизна виставки в тім, що на ній репрезентовано не тільки експонати, зібрані В. Козюком особисто, а й найкращі зразки світлин з зібрань приватних колекціонерів та з фондів державних музеїв усієї України. Це – унікальні пам’ятки художньої та історичної фотографії, які вінничани побачать уперше. Зокрема, прижиттєвий портрет Михайла Коцюбинського, подарований Володимирові Шухевичу 25 вересня 1890 року особисто з автографом, портрет Миколи Леонтовича з сім’єю, раритетні фото з власної колекції та з фондів Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Під час презентації буде проведено благодійний аукціон, на який виставлено п’ять експонованих світлин.

Виставка триватиме протягом 28 серпня – 15 вересня.

Партнери проекту - Благодійний фонд Володимира Продивуса, ТМ «Регіна», Боксерський клуб «Нокаут», ТМ «RUTA», РЦ «Ігроманія».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов