У Вінниці збудують новий театр ляльок

У жовтні 2013 року остаточно вирішиться питання будівництва нового приміщення лялькового театру у Вінниці.

Історія Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик» доволі довга. За свою 75-літню історію театр поставив понад 250 вистав – від казок народів світу, до пародій на вестерни. Проте, чи не головною проблемою театру залишалося питання приміщення. За всю історію «Золотий ключик» п’ять разів кардинально змінював своє розташування.

В останні роки чимало розмов було й про переїзд вінницького лялькового театру до «Літнього театру», що у Центральному парку ім. М.Горького. Втім, на заваді цим планам стала довготривала судова тяганина між міською радою і орендарем – клубом професійного боксу «Дружба».

За інформацією директора Вінницького академічного обласного театру ляльок Миколи Байдюка, на місці колишнього центру гідрометеорології, що на розі вулиць 40-річчя Перемоги та Константиновича, зведуть нову, сучасну 4-поверхову будівлю із скляними стінами.

- Наша одвічна проблема незабаром буде вирішена, – говорить Микола Байдюк. – Кілька останніх місяців тривають переговори, остаточно питання вирішиться у жовтні 2013-го року. Вже є проект та інвестор, який готовий дати нам гроші на будівництво.

Станом на сьогодні, на місці, де має бути збудовано нове приміщення для театру ляльок зноситься старий дім, розчищається будмайданчик, готується концепція нової забудови.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов