Водіїв каратимуть ще більше. Штрафи можуть зрости у п’ять разів.

Кабмін підтримав законопроект, який пропонує підняти штрафи для водіїв за порушення правил дорожнього руху. Про це йдеться в Інформаційному бюлетні Кабінету Міністрів України.

За керування машиною з несправною гальмівною системою, рульовим управлінням або переобладнання машини з порушенням норм пропонують збільшити штрафи з 340-510 до 510-680 гривень.

За порушення правил користування ременями безпеки та  шоломами з 51-85 гривень до 170 -340 гривень.

Порушення проїзду перехресть, проїзд на червоний, розмови по мобільному телефону без спеціальних засобів - від 425-510 до 510-595 гривень.

За пошкодження вулиць, автомобільних доріг, дорожніх споруд, створення перешкоди для руху від 340 до 510 гривень (або громадськими роботами від 30 до 40 годин).

Водії, які не виконуватимуть вимоги посадових осіб МВС штрафуватимуться від 680 до 1020 гривень. А посадові особи - від 1190 до 1700 гривень.Також міліція зможе перевіряти технічний стан автомобілів.

- Краще б стан доріг покращили, а не штрафували, - прокоментував новину водій Микола Злотніцький. – Мені здається, що зараз штрафи і так достатньо високі. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов