У Вінницькому районі збудували універсальний стадіон – для футболу, волейболу та баскетболу

Новий стадіон тепер є у селі Дорожному, що у Вінницькому районі. Відкривали його 21 серпня, пише газета «Місто».

Голова Дорожненської сільської ради Валентина Гончарук розповідає, що раніше у селі діти майданчика не мали, тож у футбол грали чи то на полі, чи то просто на вулиці.

– У Дорожному проживає близько двохсот дітей, і ми завжди хотіли, щоб у них був справжній спортивний майданчик, де б можна грати і навіть запрошувати до себе гостей. Але коштів на його створення не мали, – пояснює Валентина Гончарук. – Сільська громада звернулися за допомогою до депутата Вінницької районної ради Олександра Чернеги. Він відразу ж відгукнувся і вже за два місяці завдяки йому і іншим не байдужим село має такий гарний спортивний майданчик.

Депутат районної ради Олександр Чернега постійно долучається до розв’язання проблем Дорожного. Так, з його допомогою у селі уже встановлені два дитячих майданчики, облаштовано зал для гри у настільний теніс. Олександр Чернега каже, що, власне, з пропозицією облаштування стадіону до нього також звернувся і Роман Юсумбелі, голова Вінницького районного кооперативно-профспілкового фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Фінансову і технічну проблему депутат районної ради взяв на себе, на його прохання допомогти відгукнулись також кілька підприємців

– Стадіон відповідає усім спортивним нормам. Він – багатофункціональний: на полі можна грати не тільки у футбол, а й у волейбол і баскетбол. Все необхідне для цього є, – каже Олександр Чернега– Також будуть встановлені і місця для вболівальників. Крім того, зараз вирішуємо, де у селі буде розміщуватися клуб для юнацтва, у якому діти й підлітки також матимуть змогу займатися спортом.

А тим часом облаштування нового стадіону уже об’єднало дітей, зробило їх більш дружними. Адже, дивлячись, що робота з будівництва кипить, і самі намагалися зробити посильний внесок у спільну справу. Зрештою, створили і свою футбольну команду. Тепер майже щовихідних пограти у футбол у Дорожне приїздять і з інших сіл.

– До нашої команди увійшли любителі, які грають просто для себе і ніде цьому не навчалися, – розповів капітан дорожненської футбольної команди Денис Лівіцький. – Як тільки ми зібрали команду, нам подарували нову форму. На вихідні майже усі хлопці збираються пограти на новому стадіоні. Наша футбольна команда уже провела перший свій тренувальний матч із командою сусіднього села – Медвідки. Ми здобули перемогу!

Дорожненські футболісти налаштовані рішуче і запевняють, що їхні головні перемоги ще попереду.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов