Вінничанка купила в Сільпо сушки зі стальним дротом та смердючу скумбрію

Вінничанка Людмила Матвієнко прагнула розголосу та шукала правди, адже не знайшла її ні в магазині, ні інспекції із захисту прав споживачів

Людмила Матвієнко зашйла в продуктовий супермаркет "Сільпо" купити необхідні продукти. Серед покупок була вагова сушка, розфасована магазином. Жінка обурюється, що мало того, що деякі "бублики" були підгорілими, та ще й з одного стирчав кусок дроту.

 - Відкривши пакет я побачила підгорівші сушки та почала кидати їх собаці, - розповідає Людмила. - В цей момент мене щось вкололо в палець. Подивившись, я була шокована - з неї стирчав стальний дротик, такий як на щітках для миття посуду.

Жінка з сином пішла в Сільпо, який знаходиться в торгівельному центрі SkyPark, що на вулиці Козицького, де вона висловила претензію з приводу якості продукції, яку продають в продуктовому супермаркеті. Адже окрім сушок з дротом, була Скумбрія, яка, зі слів Людмили, пахла жахливо та виглядала, ніби її розморожували дуже багато разів. Менеджери Сільпо запропонували повернути сплачену суму за неякісну продукцію, проте Людмила зажадала, щоб магазин покарали контролюючі органи.

 - Я звернулася по телефону в інспекцію із захисту прав споживачів, - каже Людмила. - Розповіла про те що трапилося. Але мене тільки запитали, чи вимагала я, щоб неякісний забрали з прилавків. Я обурилася, бо це не моя робота, а інспекції вказувати магазину.

Жінка твердо вирішила покарати підприємців, за продаж неяксних продуктів та готує письмові звернення в різні служби.

В свою чергу один із журналістів подзвонив на центральну телефонну лінію мережі продуктових супермаркетів "Сільпо", для отримання коментарів з приводу ситуації з сушками та скумбрією. Оператор відповіла, що прямих номерів для зв'язву з їхніми магазинами - не існує. Записала контактний номер та обіцяла, що з журналістом обов'язково зв'яжуться. Проте, протягом двох днів, так ніхто і не подзвонив.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов