Вінницьку дорогу обробляють «супер асфальтом»

Поверхню дорожнього покриття однієї з вінницьких доріг оброблять сучасним полімер-бітумним матеріалом, що убезпечить його від руйнування та зносу протягом наступних кількох років. Цей матеріал для обробки дороги у Вінниці використовується уперше.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Минулого тижня поверхню дорожнього покриття частини під’їзної до міста дороги, від будиночка лісника до вулиці Тарногродського, розпочали обробляти спеціальним полімер-бітумним матеріалом. Цей сучасний імпортний матеріал широко використовується у світі, однак у Вінниці він застосовується уперше. За словами директора підприємства «Агрошляхбудіндустрія» Василя Власенка, поверхнева обробка дорожнього покриття дозволить укріпити його на строк від 2 до 4 років. Дорожні роботи будуть проведені на відрізку дороги протяжністю 1 км 50 м.

«Згідно технологічного процесу, цей матеріал не можна використовувати під час дощів, а самі роботи необхідно закінчити за 20 днів до початку морозів. Тому час для завершення ремонту полотна є», - розповідає Василь Власенко.

Протягом двох днів минулого тижня дорожники вже обробили один бік дороги. Найближчими днями підприємство очікує нову поставку матеріалу, однак самі роботи поновляться тоді, коли знову встановиться стійка суха погода.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов