Азаров підписався під видачею Вінниці 149 мільйонів на трамвайну колію та транспорт

Сьогодні, 30 серпня, прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав документи про видачу Вінниці 149 мільйонів гривень позики по державній програмі, на придбання нових автобусів, тролейбусів та закінчення будівництва трамвайної колії по Барському шосе.

- Це означає, що після того, як це розпорядження буде офіційно опубліковане ми зможемо розпочинати тендерну процедуру, сказав сьогодні під час засідання сесії міськради мер Вінниці Володимир Гройсман.

Нагадаємо, кредит в 149 мільйонів гривень, з врахуванням і відсотків «виллється» 224 мільйони гривень, але  реально з цієї суми місто має сплатити тільки половину – 112 мільйонів гривень. Решту – візьме на себе держава. Передбачається, що Вінниця отримає згадані кошти під відсоткову ставку, яка не перевищує 10 % річних, а термін кредиту  теж не повинен перевищувати десяти років.

З 149 мільйонів гривень, 135 мільйонів виділяється на проект «По відновленню рухомого складу автобусного і тролейбусного парків", в рамках якого передбачається придбання 40 нових тролейбусів і 30 нових автобусів. Ще 36,4 мільйона гривень – на проект «Будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу "Західний" у Вінниці".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов