Мистецький проект від фонду Ахметова не вразив вінничан (Відео)

31 вересня у Вінниці представили Міжнародний мистецький проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології +суспільство", що реалізується за підтримки  програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». На стіні колишньої міської Думи київські митці в реальному часі творили власні тимчасові картині під музику. Глядачі до нового прояву мистецтва поставилися неоднозначно.

Протягом липня - вересня 2013 Медіа Арт Лаб у партнерстві з Мистецьким Арсеналом та за підтримки  програми і³ Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" представляє проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство", який включатиме серію презентацій, доповідей, панельних дискусій,  а також воркшоп для митців  та публічну презентацію у міському просторі створених у його рамках робіт.

Презентація проекту відбулася і у Вінниці. Організатори нестандартного арту відгукнулися на запрошення департаменту культури міської ради та провели презентацію в останній день літа. Близько 21:00 за допомогою проектора та кількох планшетів художники з Києва створювали свої малюнки безпосередньо під час показу. Вони надихалися музикою і все разом нагадувало синтез живопису із іншими видами мистецтва.

Та потрібно зазначити, що глядачі неоднозначно зустріли проект. Чимало вінничан в цей час спостерігали за фіналом “Битви районі”, що проходив на майдані Незалежності перед міською радою. Після оголошення переможця (мікрорайон “Вишенька”) більшість людей приєдналися до перегляду інсталяцій та з часом розійшлися не розуміючи змісту зображень. Біля місця показу залишилося близько 50 глядачів

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов