На день Вінниці сфотографуй посмішку – отримай фотоапарат

Міська рада оголосила про новий фотоконкурс до дня Вінниці – «Святковий настрій»

Конкурс проходитиме у рамках святкування дня міста. Його особливість в тому, що знімки прийматимуть не від професійних фотографів, а від людей, які скористувались фотокамерою на телефоні чи планшеті.

- Всі, хто беруть участь у святкуванні дня міста, мають право сфотографувати чудовий настрій вінничан, посмішки, живі емоції і надіслати фотографії нам, - каже голова оргкомітету конкурсу і директор департаменту культури міської ради Ірина Френкель. – Роботи можуть бути і чорно-білі, але без обробки у графічних програмах. Вік учасників та кількість робіт, що приймаються – необмежені. Надсилати їх потрібно до 12 вересня на електронну адресу міськвиконкому rada@myvin.com.ua з назвою фотоконкурсу. Фото потрібно підписати прізвищем автора, та вказати контактний телефон.  

Журі, яке складається з організаторів конкурсу і журналістів, визначить найкращі знімки. Що стосується подарунків, то за перше місце організатори обіцяють подарувати професійний фотоапарат. А через рік на святкування у 2014 році наступного дня міста у холі міської ради відкриється виставка кращих фотографій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов