В Україні підготували новий антитабачний закон

В Україні підготували нову хвилю заборон для курців. Зокрема, буде заборонено куріння на літніх терасах кафе і на територіях підприємств, аеропортів та готелів.

Відповідні норми пропонує внести до Закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» позафракційний депутат Валерій Мошенський .

Палити депутат пропонує заборонити в приміщеннях, тимчасових спорудах, на терасах , майданчиках і на інших територіях закладів ресторанного господарства (раніше заборонялося палити лише в приміщенні кафе та ресторанів ), а також на територіях культурно - розважальних закладів, органів влади, підприємств, готелів, гуртожитків, аеропортів і вокзалів.

Автор законопроекту також пропонує штраф - від 1тис. до 10 тис. - за куріння в недозволених місцях , а також за надання можливості такого куріння, у тому числі шляхом розміщення попільничок або їх замінників .

За словами Мошенського, прийняття даного закону дозволить відновити порушені права некурців, зняти соціальну напругу в суспільстві, створити сприятливі умови життя та дозвілля осіб, які не вживають тютюнові вироби.

В Україні вже більше року діє тотальна заборона на куріння в громадських місцях . Заборона на куріння на 10% знизила обсяги продажу сигарет, а також вдарила по виручці кафе і ресторанів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов