• Головна
  • Картина «Рептилоїд 022» вінничанина Алекса Крамера
15:51, 22 лютого

Картина «Рептилоїд 022» вінничанина Алекса Крамера

Картина «Рептилоїд 022» вінничанина Алекса Крамера

Відомий український боксер-професіонал, що виступав в напівважкій ваговій категорії, колишній інтерконтинентальний чемпіон по версіях WBA і WBO, член жюрі талант-шоу "Україна має талант", тренер проекту "Зважені та щасливі", В'ячеслав Узелков подарував картину "Рептилоид 022" художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 76.377 грн до Вінницького обласного художнього музею, зазначивши: 

- Коли я познайомився з творчістю Литвака, то відчув, як від картин йде дуже сильна енергiя. Чесно зiзнатися, це найвища якiсть виконання! Мені подобається, як автор помічає деталі. Наприклад картина "Рептилоїд 022" зачаровує, якщо на неї довго дивитися, то вiдчуваєш, немов портрет цієї істоти оживає. Це справжній витвір мистецтва молодого i талановитого Вiнничанина! Це якісь нові почуття хвилювання і цікавості. Я обрав цей музей, оскільки в нього висока планка музейних зборів. Витвори мистецтва мають високу історичну і художню цінність. Мрiю, щоб ця картина знайшла своiх шанувальникiв. Я від чистого серця хочу зробити подарунок для музею, і впевнений, що картина, поза сумнівом, прикрасить його.  

Картина «Рептилоїд 022». Художник Алекс Крамер. Олія полотно 600:800 2020 рік. Картина "022" написана в 2020 році та є однією з найбільш яскравих серед майже 100 полотен митця, адже цю роботу Крамер написав в період депресії, і вона присвячена, як і всі його твори, людині що пропала безвісти. А саме, це знайомий художника – Войтюк Владислав, який весною 2020 року вийшов з дому і не повернувся. На сьогоднішній день його місцезнаходження невідомо. Картина отримала назву 022, саме через час його зникнення – 3 травня о 22:00.   

Картина №022 «Рептилоїд» написана олією та є однією з 13 ексклюзивних картин ілюстрацій книги «Епоха слави та надії» Євгенія Литвака. На полотні зображений рептилоїд чоловічої статі, в сучасному одязі, а саме у білій сорочці. На картині легко впізнаем портретний образ рептилоїд, обличчя якого перевтілене із людського. Відчувається енергійний характер і інтелектуальна концентрація – «незвичне серед нас». Рептилоїд має вигляд, немов позує для художника. Композиція картини досить проста і при цьому дуже строга, всі дрібниці та деталі заздалегідь продумані творцем. Споглядач роботи ніби бере участь у створенні цього портрету. Рептилоїд, який позує художнику, виглядає природно, наче завмер у часі. Портрет виконаний у примітивних тонах, як і більшість його робіт. Незважаючи на таку спрощеність, зображення створює ефект присутності. Після "022" художник починає працювати над серією картин у реалістичному живописі. Картину «Рептилоїд» можна віднести до найвідоміших робіт Алекса Крамера та ілюстрації теорії змови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...