• Главная
  • 14-річну дівчину згвалтували і спалили
11:56, 3 сентября 2013 г.

14-річну дівчину згвалтували і спалили

Весь Гайсинський район гуде. Село Харпачка, де проживала 14-річна Аня Хіміч, готове повставати проти нелюдів, що вчинили так ще, по суті, з дитиною – 14-річною неповнолітньою, яка пропала ще 16 липня і яку донедавна вважали безвісти зниклою та всюди шукали рідні, односельці, правоохоронці…

Аня проживала з мамою, що мала інвалідність, батька у неї не було. В той вечір вона запроповувала своїй подрузі піти на прогулянку з двома односельцями – Василем та Олександром. Але подругу не відпустили батьки… Далі сліди дівчини пропадають. Останній дзвінок із телефона прозвучав пізно ввечері… і все.

До дня, коли механізатор, який працював на полі біля Ладижинської дамби, раптом не побачив страшну знахідку – обвуглений труп… Хто і навіщо це зробив – покаже слідство.

Після проведених експертиз було встановлено, що обвуглене тіло – це і є та сама зникла Аня. Хто вчинив так із Анею, яка перенесла ті ж муки, що й Оксана Макар, і справа якої стала резонансною на всю Україну, покаже слідство…

Однак обурені читачі вже називають підозрюваного (-них?) За їх інформацією, це вчинив місцевий житель, який поки що прикрився дуже дорогими адвокатами та впливовими покровителями.

Люди обурені – чому вони досі мешкають поряд із людиною, яка, скоріше за все, вчинила цей страшний злочин?

– Так, – заявляє мешканець села, який побажав бути невідомим, - у чоловіка є алібі. Його вагітна дружина заявляє, що він був із нею в ту ніч. Але цим вона просто його покриває, бо багато хто із їхніх приятелів уже проговорився, що у ту ніч вона телефонувала всюди і його шукала…

Крім того, стала відома й інша деталь: вже о 5-й ранку телефон спаленої дівчини був у користуванні і о 5-й ранку із нього дзвонили… Щоправда, в нього заклали другу карточку, замітаючи сліди… Найцікавіше, що якраз той телефон раптом опинився у підозрюваного, але він заявляє, що його купив у невідомих.

Хіба такі аргументи не шиті білими нитками? Хіба це дозволяє злочинцеві з його спільниками з таким алібі продовжувати вдавати із себе невинуватого? Куди дивляться прокуратура, представники влади, невже чекають, доки все село з вилами піде у похід та повстане громадськість, як це було у Миколаївській області?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...