У Вінницькій області протягом вересня пацієнти мають право змінити сімейного лікаря

Якщо люди незадоволені якістю обслуговування чи кваліфікацією медика, або ж просто не можуть знайти з ним спільну мову - можна змінити сімейного лікаря.

Це стосується пілотних регіонів - Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та міста Києва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я з посиланням на начальника управління реформ медичної допомоги Костянтина Надутого.

- Протягом цього місяця можна обрати сімейного лікаря чи дільничного терапевта, який відповідає критеріям та вимогам пацієнтів. Для цього не потрібно заповнювати жодних паперів, а просто стати на облік до нового обраного лікаря, - пояснив Костянтин Надутий. 

Якщо ж родина змінює місце реєстрації, потрібно отримати відкріпний талон у діючого лікаря та стати на облік до нового лікаря. Лікар може відмовити новим пацієнтам лише у випадку, якщо він завантажений великою кількістю пацієнтів. Адміністрація ж закладу не має права перешкоджати пацієнтам у їх виборі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов