Мешканці Замостя та Вишеньки можуть вирішувати паспортні питання у територіальних «Прозорих офісах»

Територіальні центри «Прозорий офіс» розширюють перелік своїх послуг. З липня у відділеннях«Замостя» (вул. 50-річчя Перемоги,7) та «Вишенька» (пр. Космонавтів,30) розпочали працювати фахівці Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області з питань видачі паспортів та довідок. Раніше за послугами цієї структури потрібно було звертатись в районні відділки міліції, адже лише там працювали фахівці міграційної служби. Сьогодні на прийом до них можна прийти іще й до двох «Прозорих офісів».

Тепер у цих відділеннях можна оформити паспорт громадянина у 16 років, замінити паспорт замість пошкодженого, вклеїти фотографію у 25 та 45 років. Окрім цього в районних «Прозорих офісах» можна оформити проїзний документ дитини для виїзду за кордон або внести відомості про дітей (вклеїти фото) у паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Тут також надаються довідки та консультації.

Такий спільний крок міської та обласної влади був зроблений для того, щоб вінничанам було зручніше користуватись послугами міграційної служби. В «Прозорих офісах» прийом проводиться значно швидше, а люди перебувають у комфортніших умовах.

Працівники служби проводять прийом громадян щодня з 09:00 до 16:30. А в п’ятницю їхній робочий день коротший на годину і закінчується о 15:30.

Згодом працівники міграційної служби будуть працювати й у територіальному відділенні «Старе місто» (вул. Островського,85). Сьогодні проводиться вся необхідна організаційна робота, щоб поширити таку практику і на це відділення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов