• Главная
  • Борис Максимчук відкриває два нових спортивних зали взамін закритого міліцією, тільки тому, що він опозиціонер.
Реклама
15:33, 4 сентября 2013 г.

Борис Максимчук відкриває два нових спортивних зали взамін закритого міліцією, тільки тому, що він опозиціонер.

Реклама

«Максимусу» на Ленінградській більше немає. Але Борис Максимчук не збирається зупиняти свою спортивну діяльність і відкриває мережу спортивних клубів. Договори про оренду двох приміщень уже підписані, щодо третього ведуться переговори. Перший спортзал за адресою Фрунзе, 4, який знаходиться в районі муніципального ринку, вже розпочав роботу. В нього завезли все спортивне спорядження, яке було на Ленінградській. Щодо другого за адресою Червоноармійська, 1, який знаходиться в районі «пивзаводу», він розпочне функціонувати приблизно у жовтні. Для нього вже замовили тренажери, які обіцяють доставити до кінця вересня.

- Ще під час суду я підшуковував приміщення для нового залу, - ділиться Максимчук, - тому що не міг допустити повного його закриття. Вирішив відкрити два зали. Для їх облаштування взяв кредит, який планую виплатити за 2-3 роки. Тож запрошую всіх бажаючих до занять у новому «Максимусі». Ми працюємо для вас.

Новий зал дуже комфортний та зручний для тренувань. Його площа 500 кв. м, висота стелі 4 м. Обладнані роздягальні, душ с гарячою та холодною водою. Тут можна придбати спортивне харчування та охолоджуючі напої. Професійні тренери допоможуть вам скласти індивідуальну програму тренувань. До речі послуга програма та індивідуальний тренер у нас безкоштовна. Усі групи будуть працювати, як і працювали: тренажерний зал, різні види аеробіки та танців, йога. Для дітей боротьба самбо, дзюдо, брейкденс. Зараз у нас акція, абонемент можна придбати за 120 грн.

То що ж все-таки стало причиною закриття спортзалу на Ленінградській? Є багато версій, але одна з них, за словами Максимчука, пов’язана з політичною діяльністю.

За чутками, сам губернатор попросив Русина виселити мене, - розповідає Борис Максимчук - а він, як відомо, пов'язаний з командою Порошенка, з яким ми конкурували на виборах до Верховної Ради 2012. Звертався в приймальню Порошенка за допомогою. Його довірена особа сказала, що заява, під якою підписалося 300 людей – це ще не причина для депутатського звернення. Та і сам генерал на одному з прийомів наголошував на тому, що я опозиціонер.

Нагадаємо, генерал називав причиною конфлікту те, що нібито в спортзал не пускають міліціонерів. В договорі цього не зазначено, але їм завжди давали змогу займатися, і навіть безкоштовно.

- Далі почали чіплятися до ремонту. – продовжує приватний підприємець. – Хоча спортзал був в придатному для занять стані. І дозволи всіх необхідних інстанцій були. Лише за минулий рік я витратив 100 тисяч на ремонтні роботи. До речі, закон був на моїй стороні до 29 травня, після чого з’явилось роз’яснення Верховної Суду України.

Наразі залишається чекати рішення Рівненського апеляційного суду. Яким би воно не було, це ніяк не вплине на діяльність спортивних клубів мережі «Максимус». Приходьте і займайтеся з користю для себе. Заняття спортом подарують вам не лише здоров’я, а й безліч позитивних вражень, впевненості у собі та своїх силах. Чекаємо на вас!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...