• Главная
  • Новою туристичною окрасою Вінниці став величезний чайник
10:25, 5 сентября 2013 г.

Новою туристичною окрасою Вінниці став величезний чайник

Вінниця одна із перших започатковує унікальну новинку для туристів та гостей міста. Від сьогодні на набережній «Рошен» буде працювати пункт туристичної інформації. Його ідею і конструкцію розробляли декілька місяців дизайнери, креатори та фахівці з туристичного сервісу.

Вирішили створити інформаційний туристичний пункт у вигляді величезного старовинного чайника. 

У відділі туризму довго точились дискусії, який саме має бути вигляд інформаційного пункту, пропонувались - валіза для подорожей, яблуко, велика шоколадка. Але чайник видався найбільш вдалим. Враховуючи, що на набережній обмежують продаж алкоголю, то чай буде символом смачного альтернативного гарячого напою.

Пункт туристичної інформації буде надсучасним. Там встановлена велика плазменна панель, на якій демонструватимуть графік роботи Світло-музичного фонтану та інформацію про Вінницю-туристичну. Буде встановлено систему оповіщення гучномовцями, і найближчим часом тут запрацює Wi-Fi.

Окрім іншого, у консультантів можна буде забронювати готель, викликати таксі, замовити транспорт. Також можна буде забронювати квитки на потяг або літак. Відвідувачам безкоштовно пропонуватимуть туристичну схему міста. Охочі зможуть купити вінницькі сувеніри, чай, каву, канапки.

Чайник стане першим елементом нової інфраструктури набережної «Рошен». Найближчим часом будуть встановлені додаткові елементи благоустрою. Основною концепцією є перетворити набережну в зелену прогулянкову територію з цікавими об'єктами, біля яких приємно фотографуватись і відпочивати.

- Раніше на набережній не було місця, де можна було б отримати консультацію чи призначити зустріч. Тепер місцем зустрічі може стати чайник. «Зустрінемось біля чайника на набережній» - фраза стане зрозумілою для всіх, хто приїздить до нашого міста або оживає у Вінниці, - розповідає Вікторія Шаргородська.

Туристичний чайник зразу ж викликав неймовірний фурор у відвідувачів набережної, усі почали фотографуватись, милуватись та захоплюватись чарівною скульптурою.

Ще один пункт туристичної інформації заплановано в подальшому встановити на Привокзальній площі біля залізничного вокзалу.

 

8EdD0juNMcU

 

bOEsdw5R8wY

 

iVQK0CqeGgE

 

nNfyNU_NgoQ

 

rRD5GRzDmtY

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...