До ювілею Вінниці випущено ювілейні марку, конверт та спеціальний штемпель

Урочисте погашення марки та конверту відбулось в приміщенні обласного краєзнавчого музею. На марці „Вінниця", яку випущено тиражем 185 тисяч примірників, зображена Водонапірна вежа, а на конверті "Перший день" „Вінниця" (4100 примірників) – арку Центрального парку ім. Горького.

Окрім цього з нагоди святкування 650-річчя з часу заснування міста Вінниці, державним підприємством „Укрпошта" виготовлено пам'ятний штемпель спецпогашення „650 років з часу заснування м. Вінниця", яким також було погашено нову марку та конверт. 

„Укрпошта" до Дня міста виготовила ще й картмаксимум у кількості 4 тис., на якому теж зображено Вежу. Це художня картка є видом філателістичної продукції. На її чільному боці наклеєна марка, яку гасять відповідним штемпелем. Зображення на картці і марці аналогічні.

Після сьогоднішнього спецпогашення філателісти та колекціонери зможуть поповнити свої колекції картмаксимумами, конвертами з маркою, що вводиться сьогодні в обіг з відтиском штампів.

«Мені дуже приємно сьогодні бути присутнім на цьому заході, тому що він відбувається в рамках відзначення 650-річного ювілею міста, яке всі ми любимо, - говорить міський голова Володимир Гройсман. – Мені дуже сподобалось, що штемпель названо «Краса і велич України». В мене немає жодного сумніву, що краса і велич України – це місто Вінниця».

В обласному краєзнавчому музеї, де проходило погашення, з 29 серпня до 15 вересня проводиться тематична виставка «Вінниця: історія і сучасність на поштових листівках». В експозиції зібрано понад 800 примірників листівок, на яких зображена Вінниця у різні часи. На цій виставці вперше представлені всі відомі поштові листівки із зображенням видів міста, починаючи з кінця 19 сторіччя і до сьогоднішніх часів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов