Семирічному Дімі Коваленку з Вінниччини надрукували руку на 3D–принтері

Для виготовлення протеза знадобилось багато вимірювань, розробка комп’ютерної моделі та замовлення фотополімера зі Штатів. Такий протез виготовлений вперше в Україні. Раніше власник принтеру друкував на ньому ювелірні вироби.

Хлопчик втратив пальці на правій руці після пожежі 2 лютого 2010 року. За три роки дитина перенесла багато операцій. Після цього Діма Коваленко на кілька років взагалі не розмовляв. Проте зараз хлопчик нічим не відрізняється від своїх однолітків. З того часу в нього залишилась лише скалічена рука.  

Власник 3D-принтера - киянин Тимофій, дізнавшись про історію хлопчика, захотів йому допомогти. Як розповіли автори «Головної програми» на ICTV, киянин захопився ідеєю створити робо-руку для хлопчика. До цього часу він друкував на принтері лише ювелірні вироби. Тимофій зв’язувався з протезистом з допомогою Skype. На створення протезу знадобилось багато часу та зусиль. Від замовлення фотополімера зі Штатів, до розробки комп’ютерної моделі протеза та вимірів. На виготовлення руки знадобилось два дні. Протез на 3D–принтері надрукували вперше в Україні.

Нагадаємо, що в черзі на трансплантацію органів перебуває понад п’ять тисяч українців. Та лікарі встигають зробити лише сотню операцій за рік. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов