• Головна
  • Новітні методики лікування залежності у Вінниці. З чого почати? Куди звертатись?
Новини компаній
10:00, 31 травня
3

Новітні методики лікування залежності у Вінниці. З чого почати? Куди звертатись?

Новини компаній

Актуальність цієї хвороби у нашому місті.

Болісною темою для суспільства - є наркотична залежність. І це зрозуміло. Який батько чи мати хочуть вірити у те, що рідна їм дитина хворіє смертельним захворюванням? Або сама залежна людина, чи сподівалася вона одного разу, що хвороба вразить усі сфери її здоров'я?

У всьому світі проблема залежності вирішується на різних рівнях. Не оминула хвороба, і мальовниче затишне місто Вінницю. Статистика вінницької молоді вражає своїми пагубними наслідками, і стрімким розвитком у руйнуванні психіки людини. Кожного дня з’являються все нові моторошні повідомлення від правоохоронних органів, про скоєні правопорушення під дією наркотичних речовин. І що саме драматичне, так це те, що збільшується смертність серед підлітків.

Завдяки турботливим спеціалістам суспільство розуміє, що "наркозалежний" - це особистість, яка потребує допомоги. І варто пильно ставитися до даної хвороби, адже ніхто від цього не застрахований. Тому, враховуючи швидкість розвитку хімічної залежності, і новітні " вбивчі " наркотичні речовини, слід пильно обирати професійну терапевтичну допомогу.

Психо соціальний тренінг-центр " На грані " міста Вінниці надає об'ємну професійну допомогу у лікуванні наркозалежності. Досвід кожного фахівця " На грані ", створює комфорт для сімей, яких спіткала хвороба. Обираючи індивідуальний метод для кожного особисто, якість і успішність життя значно поліпшується.

Новітні методики лікування залежності у Вінниці. З чого почати?  Куди звертатись?, фото-1

Які існують шляхи виходу з наркозалежності?

Більш ніж 10 років кропіткої праці і удосконалених методик спеціалістів, тренінг центр " На грані " - проявляє себе у благополучних сім'ях людей, які звертались за допомогою і вірили, що все можливо. Вдячні люди - найкраща нагорода для нас!

Пропонуємо певні способи та види терапії залежності :

  • Детоксикація - діагностика та аналіз всього організму, з повним обстеженням і виявленням можливо прилягаючих хвороб. Кваліфікована професійна медична чистка організму, вітамінний комплекс від кваліфікованого лікаря-нарколога.
  • Ребілітація - відновлення особистості, через психотерапевтичні методики фахівців психо соціального тренінг-центру " На грані ". Можливість залежної людини, поглянути на себе зсередини, полюбити себе " по новому " і підготуватись до впевненого життя у суспільстві, завдяки індивідуальним та груповим терапіям.
  • Постреабілітаційна підтримка - взаємодія з сім'ями, рідними, близькими у виявленні і вирішені можливих стресових ситуацій, що з'являються на шляху життя. Періодичні терапевтичні зустрічі з одужуючими пацієнтами, обговорювання важливих питань. Регулярні профілактичні заходи.
Новітні методики лікування залежності у Вінниці. З чого почати?  Куди звертатись?, фото-2

Ми враховуємо і поважаємо думку кожної людини, кожної родини, яка звернулася за допомогою. У нашому психо соціальному тренінг-центрі " На грані " вам гарантовано і конфіденційно допоможуть подолати самотність і хворобу. Вище вказанні методи є основними і важливими. Але кожен залежний пацієнт - індивідуальність. Детальні спостереження у лікуванні нашими фахівцями проводяться поглиблено і професійно, враховуючи психологічно-емоційні фізичні, соціальні, а також духовні сфери здоров'я людини. Вам будуть надані безкоштовні консультації, особисте знайомство з терапевтами і консультантами, вибір центру, і методу лікування.

Чому варто обрати саме нас?

Процес лікування у тренінг центрі " На грані " максимально відкритий та прозорий. Рідні і близькі отримують детальну інформацію щодо динаміки одужання залежного. Наш центр знаходиться у екологічній зоні, де свіже повітря і комфортні умови всередині. Для нас важливий ваш спокій і рівновага. Всі наші фахівці проходять курси підвищення кваліфікації та акредитацію.

Команда психо соціального тренінг-центру " На грані " наполегливо займається профілактикою і ознайомленням суспільства з проблемою залежності. Ми не будемо стояти осторонь, коли страждають люди.

Ми співпрацюємо з правоохоронними органами а також соціальними організаціями, міською радою, приватними підприємцями та різними навчальними закладами.

Кожен одужуючий пацієнт може звертатися за допомогою до наших спеціалістів після проходження курсу відновлення. Не варто залишатися на одинці. Ми готові бути поряд з вами у різних життєвих ситуаціях.

Зупиніть "наркотик "- вперед за здоровий спосіб життя! Кожного дня команда психо соціального тренінг-центру " На грані " прикладає зусилля в особистий розвиток і удосконалення всіх сфер здоров'я і життя людини. Підтримка один одного спонукає до позитивного мислення і до запобігання думок про наркотики, що є поштовхом для здорового майбутнього суспільства Вінниччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Богдан
31 травня, 12:06
Дякую за інформацію,та допомогу!!Сам звертався,все сподобалось,та дійсно є хороший результат!!
Артем
31 травня, 12:07
Дуже цікава та доступна інформація.Рекомендую тим людям котрі перебувають у проблемі
Юлія Олексіївна
8 червня, 21:14
Дякую що врятували мене і мою родину. Дякую вам що відновили мій важкий стан. За довіру і любов - дякую..
Оголошення
live comments feed...