
14:00, 14 червня 2024 р.
Укренерго збільшило період відключення 14 червня 2024 року
Сьогодні, 14 червня, відключення охоплюватимуть період з 14:00 до 22:00, а не з 18:00 як було зазначено раніше. Причина — зростання споживання у деяких регіонах України, повідомляє speka.media.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
12
12:52, 25 червня
2
12:52, 25 червня
12:04, 19 червня