Якщо ти вчишся у дев’ятому класі - можеш поїхати у Штати

Вінницькі школярі, що навчаються у 8-9-10 класах мають можливість поїхати до Сполучених Штатів Америки за програмою обміну учнів.

Проживання в прийомних сім’ях на правах її члена, а не гостя – унікальна можливість вивчити нову країну, мову та культуру.

Програма обміну з країнами колишнього Радянського Союзу почалась ще у 80-х роках. Зараз програма називається FLEX, вона затверджена Конгресом США і повністю фінансується американським урядом.

У 2013 році 800 школярів поїхали у США за обміном, з них – 8 учнів з вінницьких шкіл.     

Зараз знову набирають школярів. Відбувається усе у три етапи. В першому учням потрібно подати свідоцтво про народження, принести фотографію 3*4, та заповнену згоду на обробку персональних даних (цей документ можна знайти на сайті flex.americancouncils.org). Вже у вересні на базі технічного ліцею школярі зможуть пройти перший відбірковий етап. Усіх бажаючих тестуватимуть на знання англійської мови. А вже самих фіналістів відбирають у Штатах.

- Усі сім’ї, що приймають українських школярів, проходять жорсткий відбір, - каже куратор FLEX у Вінницькій області Оксана. – Крім того, у разі непередбачуваних випадків працює телефон довіри, куди діти можуть подзвонити і через годину їх переведуть у іншу родину. Але таке трапляється дуже рідко. Останній випадок стався, коли дівчинка поскаржилась на гучну музику, яка заважала їй навчатись.  

Крім того що діти проживатимуть і харчуватимуться у прийомних родинах, їм платитимуть стипендію на кишенькові витрати. Проте за рік, поки вони перебуватимуть у США, вони не матимуть права повернутись в Україну достроково.  

1157344
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов