• Главная
  • Якщо ти вчишся у дев’ятому класі - можеш поїхати у Штати
11:00, 12 сентября 2013 г.

Якщо ти вчишся у дев’ятому класі - можеш поїхати у Штати

Вінницькі школярі, що навчаються у 8-9-10 класах мають можливість поїхати до Сполучених Штатів Америки за програмою обміну учнів.

Проживання в прийомних сім’ях на правах її члена, а не гостя – унікальна можливість вивчити нову країну, мову та культуру.

Програма обміну з країнами колишнього Радянського Союзу почалась ще у 80-х роках. Зараз програма називається FLEX, вона затверджена Конгресом США і повністю фінансується американським урядом.

У 2013 році 800 школярів поїхали у США за обміном, з них – 8 учнів з вінницьких шкіл.     

Зараз знову набирають школярів. Відбувається усе у три етапи. В першому учням потрібно подати свідоцтво про народження, принести фотографію 3*4, та заповнену згоду на обробку персональних даних (цей документ можна знайти на сайті flex.americancouncils.org). Вже у вересні на базі технічного ліцею школярі зможуть пройти перший відбірковий етап. Усіх бажаючих тестуватимуть на знання англійської мови. А вже самих фіналістів відбирають у Штатах.

- Усі сім’ї, що приймають українських школярів, проходять жорсткий відбір, - каже куратор FLEX у Вінницькій області Оксана. – Крім того, у разі непередбачуваних випадків працює телефон довіри, куди діти можуть подзвонити і через годину їх переведуть у іншу родину. Але таке трапляється дуже рідко. Останній випадок стався, коли дівчинка поскаржилась на гучну музику, яка заважала їй навчатись.  

Крім того що діти проживатимуть і харчуватимуться у прийомних родинах, їм платитимуть стипендію на кишенькові витрати. Проте за рік, поки вони перебуватимуть у США, вони не матимуть права повернутись в Україну достроково.  

1157344

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...