Змінили прізвище чи місце проживання – отримайте оновлену довідку про реєстраційний номер

Відповідно до правил Податкового кодексу фізичні особи – платники податків повинні подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки.

Найпоширеніші життєві ситуації, коли змінюються облікові дані, – це зміна прізвища у зв’язку із заміжжям чи розлученням та зміна місця проживання у зв’язку з переїздом чи придбанням нового помешкання. Тож, якщо у житті відбулися такі переміни, потрібно протягом місяця завітати до Центру обслуговування платників податків податкової інспекції за місцем проживання та подати відповідну заяву. Для її заповнення використовуються дані документа, що посвідчує особу громадянина, та інших документів, які подаються у разі зміни цих даних. Якщо ж такі документи видані не українською мовою, потрібно надати засвідчені в установленому законодавством порядку переклади документів українською мовою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов