Найсильнішою командою ЮІР України-2013 стали школярі Вінницької області з команди «Сигнал»

На ХХХVІІ зльоті юних інспекторів руху (ЮІР) і результатами всіх конкурсів найсильнішою командою ЮІР України-2013 стали школярі Вінницької області з команди «Сигнал». Старшокласники Гайсинської школи-інтернату-гімназії: Вікторія Беланюк, Яна Твердохліб, Владислав Дячок, Максим Півень були удостоєні честі закрити зліт і спустити ЮІДовський прапор з флагштока Палацу спорту «Артека».

Як розповів начальник служби профілактичної роботи УДАІ МВС України у Вінницькій області Володимир Мотичко: «Оцінювати конкурси запросили фахівців центру з безпеки дорожнього руху при Департаменті ДАІ МВС України. Усі конкурси були дуже цікавими і діти до них серйозно готувалися. Впродовж тижня наша команда ЮІР «Сигнал» змагалася на звання кращого загону юних інспекторів руху у таких конкурсах як “Вело - естафета” та “Юний регулювальник”, де наші вінничани показали себе найкраще, набравши по 20 максимальних балів. У теоретичному конкурсі на “Знання Правил дорожнього руху” вони отримали 16 і творчому уроці – виступу «Агітбригади» 11 можливих балів. Надзвичайним був і конкурс презентацій фото-відео звітів під назвою “Разом з ДАІ безпечніше”, в яких учасники продемонстрували свою профілактичну роботу з безпеки дорожнього руху серед учнів навчальних закладів своєї області. Змагання тривали до 11 вересня. Найприємнішим їхнім завершенням стала перемога нашої команди з Гайсинської школи інтернату, яка обійшла у конкурсах 30 кращих регіональних команд та представників з Росії та Білорусії, набравши у сумі змагань 81 бал. Цей результат і став найкращим». 12 років рух ЮІР підтримує «ФОКСТРОТ».

2010_09_14_v5b1
2010_09_14_v5b2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
79 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов