Тростянчани вимагали в УКРСПИРТУ повернути зарплату

У середу 18 вересня у Києвіпрацівники Тростянецького спиртового заводу  провели пікет під стінами Міністерства аграрної політики. Люди вимагали від керівництва Державного концерну «Укрспирт» негайно погасити 9-тимісячну заборгованість по заробітній платі в сумі близько 800 тис. грн.

Організаторами акції протесту виступили Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці» та Вінницька обласна незалежна профспілка «Трудящі».

«Ми вимагаємо виплатити робітникам заводу їх законну заробітну плату, сплатити всі соціальні внески і вжити заходів по відновленню роботи заводу» - повідомив голова Вінницької незалежної профспілки «Трудящі» Ігор Попенко.

Пікетувальники повідомили, що на підприємстві залишились працювати лише 20 охоронців, працівників бухгалтерії звільнили, тепер заробітну плату навіть нараховувати нікому. За 9 місяців змінилось 5 директорів, вся робота яких зводилась до намагань звільнити людей.

«Ми змушені пікетувати «Укрспирт», тому що всі юридичні важелі вже використали, письмові звернення до правоохоронних органів та органів влади не дали результату. Рішення суду, яке зобов’язує керівництво заводу виплатити працівникам заборгованість по зарплаті, не виконується.» - зазначив Ігор Попенко.

Люди тримали в руках плакати «Укрспирт, поверни ЗАРПЛАТУ!», «Не руйнуйте спиртовий завод!», «Панков! Ми хочемо працювати!», «Ні спиртовій мафії!», «Вимагаємо справедливості!», «Віддайте зарплату».

Вже на перших хвилинах акції протесту до пікетувальників вийшов заступник голови з правових питань та реорганізації концерну «Укрспирт» Віктор Панков та спробував припинити пікет, запросивши всіх працівників на перемовини до себе в кабінет. Проте, мітингувальники вирішили сформувати ініціативну групу з представників незалежних профспілок та 3-х працівників заводу та продовжити акцію протесту під стінами Мінагрополітики.

За результатами зустрічі, Віктор Панков у наступний вівторок 24-го вересня пообіцяв особисто приїхати на Тростянецький спиртовий завод з пакетом пропозицій по вирішенню проблеми погашення заборгованості.

«Скоріше за все, мета приїзду – максимально заспокоїти працівників заводу.  У разі, якщо найближчим часом не будуть вжиті заходи по погашенню заборгованості, ми будемо знову пікетувати концерн «Укрспирт» – заявив голова незалежної профспілки «Захист праці» Олег Верник.

DSC_8904_1
DSC_8926_1
DSC_8897_1
DSC_8901_1
DSC_8925_1
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов