Чоловік оголосив голодування у центрі Козятина

Таким чином козятинець Олександр Тєфтєєв вирішив виразити протест проти того, що йому за рішенням суду не дозволяють побачитися з сином.

Голодування біля райдержадміністрації козятинчанин Олександр Тєфтєєв розпочав з приводу того, що Козятинський суд виніс рішення про заборону батьку зустрічатися з сином. Він сказав, що голодувати буде доти, поки йому не дозволять зустрітися з дитиною. 

- Пiсля розлучення моя колишня дружина Тетяна Тєфтєєва забрала нашого спiльного сина Нiкiту і переїхала до своїх батькiв у селище Глухiвцi. Спiлкуватися з сином по телефону менi давали тiльки тодi, коли я перераховував певну суму коштiв. Коли я приїжджав до сина в Глухiвці, проти мене виходили незнайомi менi люди, з їхньої поведiнки я зрозумiв, що вони захищають вiд мене мого сина, дружину та тещу. Серед них був дiльничний iнспектор Олександр Тимчик. Він застосовував фiзичну силу до мене із використанням наручникiв, вивозив мене за межi селища автомобiлем, намагався залякувати позбавленням волi, фiзичною розправою. 

Олександр каже, що іншого виходу, крім голодування, не бачить. 

Правоохоронці Козятина повідомили, що призначать зустріч Олександра з його колишньою дружиною. Після цього чоловік припинив голодування з надією на те, що проблема вирішиться і він зустрінеться з рідною дитиною.

RIA-K слідкуватиме за подальшим розвитком подій та повідомить про те, чи виконали правоохоронці свою обіцянку і що з цього вийшло.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов