У Вінниці студентам пропонують взяти участь в «Бізнес Акселераторі». Кращим обіцяють роботу

Студенти вінницьких економічних та технічних вишів можуть взяти участь в новому проекті «Бізнес-Акселератор». Після двомісячного навчання та проходження практики на базі діючих підприємств міста, кращим учасникам конкурсу обіцяють працевлаштування.

- Проект стартує з сьомого жовтня, - каже бізнес-тренер, директор консалтингової фірми «Корба» Віталій Луцюк. – Перед цим, 24 вересня, проект буде презентований в міськраді. Тож усі охочі студенти можуть прийти на презентацію, попередньо зареєструвавшись.

За його словами, після реєстрації та презентації, студентам, які виявлять бажання участі в проекті, буде призначено час співбесіди. Наступним етапом буде тестування та практичне завдання. Таким чином з усієї кількості бажаючих розраховують відібрати 20-30 учасників проекту. Вони будуть поділені на 4-5 команд, які будуть працювати з бізнес-тренерами. Навчання проходитиме в вечірній час з 19.00 до 21.30, двічі на тиждень. Тривалість навчання – два місяці.

- Після цього ми подивимося на результати і кращі студенти отримають наші рекомендації при працевлаштуванні, можливо деякі підприємці захочуть працевлаштувати цілу команду, - каже Віталій Луцюк. – Тому я думаю, даний проект буде хорошою можливістю для студентів отримати перше робоче місце, а  для бізнесу – це можливість отримати уже підготовленого працівника – спеціаліста з досвідом практичної роботи, який уже знайомий з специфікою роботи в конкретній сфері.

До участі в проекті запрошуються студенти 4-5 курсів економічних та технічних вищих навчальних закладів Вінниці. Заповнити анкету можна на сайті:http://mcp.vn.ua/index/v%D1%96nniczkij-molod%D1%96zhnij-czentr-pracz%D1%96/proekti/proekt-b%D1%96znes-akselerator.html.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов