• Главная
  • Під час концерту біля Універмагу перейменували площу Гагаріна?
11:12, 21 сентября 2013 г.

Під час концерту біля Універмагу перейменували площу Гагаріна?

У Вінниці, 20 вересня, відбувся концерт, який був символічним відновленням культурних заходів на нещодавно відбудованій площі Гагаріна. Під час одного зі своїх коментарів ведучий свята назвав площу Гагаріна площею Продиуса, тим самим виділивши господаря заходу.

Початок концерту значно затримувався більш ніж на півгодини. На вулиці холодно та дощило. Спочатку на площі була досить скромна кількість глядачів, але згодом народ «підтягнувся» і площа була заповнена трохи більше ніж на половину.

Першим для вінничан виступав Юхим – столичний маловідомий вінничанам гість. Одразу за ним на сцені з’явилися учасники шоу «Х-фактор» проект «D-версия». Їх поява на була досить феєричною, люди почали підспівувати відомі їх слова з першої стрічки, адже юнаки виконали пісню гуру української рок-музики Святослава Вакарчука «Вставай». До речі, усі композиції які співали хлопці – це добре відомі світові хіти.

Перейняли естафету у запальних юнаків дві блондинки та хлопець з гурту «INDIGO». Як виявилось потім співали вони під фанеру, через те, що у гурті відбулась заміна. Чоловіча частина гурту у складі одного хлопця не змогла приїхати, тому його замінив інший. А потім дівчинка із гурту «INDIGO» замінила колегу по сцені з дівчачого колективу «Real O», яка теж не змогла чомусь приїхати.

На гаряче вінничанам подавали гурт «Діо.фільми». А десертом вечора стала суперстар Наталка Могілевська.

- Я взагалі не знав, що сьогодні у місті має бути якийсь концерт, - каже вінничанин Сергій. – Випадково побачив сцену, як їхав у трамваї. Сказали Могілевська співатиме. А цих що перед нею співали взагалі не знаю.

1158186

 

1158187

 

1158190

 

1158191

 

1158192

 

1158193

 

1158194

 

1158195

 

1158196

 

1158197

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...