
20:38, 15 листопада 2024 р.
Для переселенців з Маріуполя на Вінниччині провели день іпотерапії

Переселенці катались на конях
Цієї неділі маріупольці та працівники центру ЯМаріуполь. Вінниця. мали нагоду відвідати «Центр соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс» у селі Яришівка Лука-Мелешківської громади. Іпотерапія стала головним акцентом програми: маріупольці змогли не лише покататися на конях, а й подружитися з ними – погладити, нагодувати та відчути цей унікальний зв’язок з природою. Про це повідомляє I-VIN.INFO посилаючись на фейсбук-сторінкуЯМаріуполь. Вінниця.

dlya-pereselenciv-z-mariupolya-na-vinnichchini-proveli-den-ipoterapiyi-0_cb52426b.jpg
Зігріваючий чай, свіжі фрукти та щирі розмови на свіжому повітрі створили атмосферу затишку і тепла.

dlya-pereselenciv-z-mariupolya-na-vinnichchini-proveli-den-ipoterapiyi-1_cb52426b.jpg
«Дякуємо психологині Тетяні з МОМ, власнику центру Сергію Новотатарському та психологині Галині за організацію цього чудового дня. Для багатьох це стало можливістю перемкнути увагу, знизити стрес та повернутися до повсякденного життя з оновленими силами» - каже переселенка з Маріуполя пані Тетяна.

dlya-pereselenciv-z-mariupolya-na-vinnichchini-proveli-den-ipoterapiyi-2_cb52426b.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
11
10:11, 18 червня
10:57, 25 червня
12:04, 19 червня
1