• Главная
  • У бібліотеці Тімірязєва вчили грати на кабачках, моркві та гарбузах
11:24, 24 сентября 2013 г.

У бібліотеці Тімірязєва вчили грати на кабачках, моркві та гарбузах

Учасники гурту "Паприкалаба" провели для вінничан музично-овочеві курси. Репетиція овочевого оркестру проходила в бібліотеці Тімірязєва. Серед інструментів: морквяні сопілки, дудки з огірків та кабачків, маракаси з баклажанів та барабани з гарбузів. Усі інструменти виготовлялись перед репетицією.

Овочевий оркестр, яким диригував Бен Коуп, показував справжній клас. Діти з таким захватом дули в сопілки з моркви, дуділи в дудки з кабачків та барабанили в гарбузи, що в бібліотеці стояв гул. Всі інструменти учасники гурту виготовили разом з дітьми прямо перед репетицією. 

- Я привела сюди свого сина, - розповідає, тримаючи в руках дудку з кабачка, Ірина Поліщук. – Прийшло багато дітей і нам теж цікаво подивитись. Ось син залишив мені дудку і побіг дивитись, як виготовляють інший інструмент. Будемо вдома «дудіти».  

- З кожного овочу можна зробити якийсь музичний інструмент, але деякі дуже тихі, - пояснює диригент гурту "Паприкалаба" Бен Коуп. - Наприклад, цибулею можна зробити шиплячі звуки, а з капусти виходить дуже цікавий ді-джейський скретч. Для того, щоб грати на таких інструментах не потрібно знати музичних гам.

Виготовлені інструменти мають різний строк служби. Одні швидко псуються, а на інших можна грати ще довго. 

- Моя подруга вже два роки грає на одних і тих самих гарбузах, які колись висушила, - розповідає учасниця гурту Ірина Ядукевич.

Польсько-український гурт "Паприкалаба" виконує твори відомого українського гурту "Перкалаба", використовуючи в якості інструментів овочі. Значна частина українських учасників проекту – це учні Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича.

Концерт гурту у Вінниці відбудеться завтра, 24 вересня, о 12:30 у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. Леонтовича (вул. Чкалова, 40). Та перед ним, пройде ще одне підготовче перед-концертне заняття у бібліотеці Тімірязєва о 10:00.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...