Вінниччина – серед лідерів за кількістю всиновлених дітей

Вінниччина увійшла в групу лідерів з питань захисту прав дітей, позаяк сімейними формами виховання охоплені 84% дітей-сиріт та дітей та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила заступник голови Вінницької ОДА Любов Спірідонова.

“За даними Мінсоцполітики, за підсумками першого півріччя ми маємо один із найвищих рівнів виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Він вже складає 84%, і лише 12% дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування в нас залишилось в інтернатних закладах, – це 320 дітей. Але це дорослі діти та хворі, які утримуються в спеціалізованих закладах”, повідомила Л.Спірідонова.

За її словами, за 6 місяців поточного року в області осиротіло з різних причин 228 дітей. Із них тільки десять направлені в інтернатні заклади, що є вагомим напрацюванням для області. Здебільшого це дітки, що осиротіли у малому віці і наразі в державі немає системи їх негайного усиновлення, або направлення їх у дитячі будинки сімейного типу та прийомні родини, допоки вони не отримають документального підтвердження свого статусу.

Загалом Вінницька область за кількістю всиновлених дітей щорічно виходить на показник 90 людей. Цьогоріч з січня по червень включно нову родину знайшли 47 дітей, причому лише для 12 із них батьками стали громадяни іноземних країн. Україна поборола сумну тенденцію превалювання вивезення дітей за межі держави іноземними всиновлювачами, – вважає посадовець.

У 2007 році на Вінниччині функціонували усього три прийомні родини та один дитячий будинок. Наразі в області нараховується 148 прийомних сімей і 37 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 552 дітей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов