
16:05, 30 травня
У Трампа знову погрожують вийти з переговорів щодо війни в Україні

Келлог зазначив, що питання врегулювання війни турбує його найбільше / Колаж УНІАН, фото - Getty Images, ОП
Келлог зазначив, що питання врегулювання війни турбує його найбільше / Колаж УНІАН, фото - Getty Images, ОП
Президент США Дональд Трамп може вийти з мирного процесу щодо України, якщо він відчує, що його використовують. Про це заявив спецпредставник американського лідера Кіт Келлог в інтерв'ю ABC News.
"Якщо президент відчує, що його використовують у своїх інтересах і немає надії на прогрес, він скаже: "Усе, з нас досить. Європа, тепер це ваша проблема. Розберіться з нею"", - сказав він.
Келлог додав, що питання врегулювання російсько-української війни турбує його найбільше, оскільки це глобальна проблема. За його словами, у разі провалу мирного процесу наслідки може відчути весь світ.
"Ця ситуація відрізняється від того, що було в перший термін президента Трампа. Тоді Росія, Китай, Іран і Північна Корея діяли незалежно один від одного. Тепер вони всі разом. Тепер у них укладені договори. Договори про партнерство або навіть оборонні договори, як із КНДР. І тому ризик підвищується, якщо ви припиняєте наглядати за цим. Можуть статися погані речі, і вам тоді доведеться відповідати", - пояснив спецпредставник президента США.
Келлог наголосив, що сподівається на те, що всі рішення щодо російсько-української війни будуть розумними і добре обдуманими. Він вважає, що Трампу потрібно покладатися на своїх радників.
Що буде, якщо США вийдуть з переговорів про завершення війни
Раніше посол України в Бразилії Андрій Мельник заявив, що зараз важко сказати, чи справді США готові вийти з мирних перемовин щодо закінчення війни. За його словами, політика стала дуже непередбачуваною.
Крім того, в Associated Press з'ясували, що буде, якщо США вийдуть із переговорів про завершення війни в Україні. Зазначається, що ситуація на полі бою залежатиме від того, чи продовжить Вашингтон надавати допомогу Києву.
Інформує unian.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
12:24
4 грудня
17:00
3 грудня
Авто під викуп для таксі у Вінниці: умови, заробіток та переваги співпраці з автопарком G Car
Новини компаній
15:00
3 грудня
ТОП новини
Оголошення
19:41, 4 грудня
2
16:51, Вчора
09:00, 3 грудня
1