«Чисті серця» зустрілися у Вінниці

З 11 по 13 лютого молодь Руху чистих сердець зібралася у Вінниці, в парафії Божого Милосердя, щоби разом радіти, молитися, прославляти Бога та поспілкуватися. «Радіймо в чистоті серця» - таке гасло зацікавило понад 65 молодих людей з найрізноманітніших куточків України: Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей та з Києва.

Усі три дні реколекцій були насичені Божою присутністю у Євхаристії, сповіді, конференціях, у спілкуванні з однолітками, в спільній праці на кухні, у підготовці в групах веселого вечора кольорів, в танцях та співах.

На реколекції завітав єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський. Відправивши урочисту Месу, владика поблагословив молодих людей у намірі зберігати чистоту серця. Не обійшлося і без колядування. Молодь так співала під керівництвом єпископа на два голоси, що навіть забула про обід.

Разом із психологом, паном Юрієм з Києва, молоді люди вивчали таємниці спілкування між дівчиною та хлопцем, занотовували секрети вирішення конфліктів у майбутній сім’ї та вчилися розмовляти мовою любові, беручи до уваги відмінності між чоловіком та жінкою. Багато хто з молоді пізніше визнавав, що після цих конференцій кардинально перемінив свій погляд, пріоритети у стосунках із особами протилежної статті. Адже пан Юрій не лише виклав точку зору психології з цього питання, але й показав, що господарем нашого життя є лише Бог і без Нього ми самостійно ніколи не зможемо побудувати здорових, святих відносин.

Вечір кольорів підготував о. Руслан Кармаліта. У дійстві участь взяли всі. До того ж молоді люди не тільки навчилися проводити цікаві розважальні вечори, а й відкривати у собі невідомі раніше таланти акторської гри в сценках, співах, у складанні віршів. Відтепер Україна має 65 висококваліфікованих християнських тамади.

На учасників реколекцій чекала презентація журналу CREDO та екскурсія у закулісне життя редакції від головного редактора о. Миколи Мишовського.

Під час реколекцій молоді люди могли поділитися досвідом життя в чистоті, переживаннями та труднощами. Священики о. Руслан, о. Вєслав та координатора руху с. Ліліана на одинці розмовляли з кожним, хто мав потребу в особистій пораді.

«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-1
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-2
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-3
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-4
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-5
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-6
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-7
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-8
«Чисті серця» зустрілися у Вінниці, фото-9
credo-ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии