Вінничина - серед нових переможців програми «Спортивну Україну будуємо разом!»

Компанія Nemiroff та Благодійна організація "Фонд братів Кличків" визначили переможців другого відбіркового конкурсу Національної соціальної програми „Спортивну Україну будуємо разом!”.

Переможцями конкурсу стали спортивні зали у містах - Гола Пристань (Херсонська обл.), Тернопіль, Жмеринка (Вінницька обл.).

На нинішньому етапі програми за перемогу у конкурсі змагалися близько 60 спортивних установ державної та комунальної форм власності з різних міст України. У рамках спільного проекту компанії Nemiroff та БО «Фонд братів Кличків» три обрані зали будуть відремонтовані та обладнані сучасним спортивним устаткуванням упродовж 2011 року і передані у вільне користування громадян.

Нагадаємо, що основними критеріями відбору переможців була доступність залу для занять кожного охочого. Важливу роль також відіграли територіальне розташування спорткомплексу, його значення для регіону, можливість і гарантія безкоштовного відвідування після ремонту, а також готовність керівників залів і надалі підтримувати їх у гарному стані, прагнути до розвитку та успішності.

Паралельно з проведенням конкурсу з відбору нових залів, 2010 року на базах модернізованих, у рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!», комплексів партнери організували боксерські майстер-класи. Таким чином, вихованці спортивних установ показали свою майстерність, поділилися успіхами, здобутими завдяки тренуванням. Також боксери-початківці отримали унікальну можливість поспілкуватись на спортивні теми зі спортсменами компанії братів Кличків К2 Promotion. Майстер-класи були проведені у містах Немирові (Вінницька обл.), Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому (Київська обл.)

Дело
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии